Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i    Västbusgrupp Kungälv

Annika Haglunds
Sammankallande
Projektledare
Familjehuset Klippan
Kungälvs kommun
Telefon: 0703-88 59 21
E-post: Annika.haglunds@kungalv.se
 
   
Anne-Marie Lagerqvist
Enhetschef 
Familjehem- och familjerättsenheten
Kungälvs kommun
Telefon: 0303-23 91 43 
E-post: anne-marie.lagerqvist@kungalv.se         
Catharina Bengtsson
Verksamhetschef
Elevhälsan och stödenheten
Kungälvs kommun
Telefon: 030-23 83 35, 0709-10 85 47
E-post: catharina.bengtsson@kungalv.se
   

Eva Påhlman
Enhetschef
Barn- och ungsdomsenheten
Kungälvs kommun
Telefon:  0303-23 90 42
E-post: eva.pahlman@kungalv.se

Johanna Forsell Ray
Enhetschef 
Barn och Ungdomspsykiatrisk mottagning. (BUP) 
Kungälv
Telefon: 0303– 24 13 25
E-post: johanna.forsell.ray@vgregion.se  

Maria Gustafsson
Enhetschef 
Utförarenheten
Telefon: 0303-23 94 09, 0702-219038 
E-post: maria.gustafsson@kungalv.se

Maria Olinder
Psykolog
Familjehuset Klippan
Vårdcentralen Kusten  
Telefon: 0708-79 05 73
E-post: Maria.olinder@ptj.se
   
Pia Nilsson
Enhetschef
Närhälsan
Telefon: 010-473 45 00 , 0700 - 82 40 30
E-post: pia.c.nilsson@vgregion.se
Susanna Löfqvist Hjelm
Enhetschef, Habilitering & Hälsa
Barn och ungdom  
Telefon: 0700-87 89 35
E-post: susanna.lofqvist.hjelm@vgregion.se

Senast uppdaterad: 2019-11-14 13:07