Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i Lokal samverkansgrupp Barn och ungas psykiska hälsa Ale

Johan Flink
Ordförande
Samordnare
Centrala elevhälsan
Ale kommun
0701-48 99 46
johan.flink@ale.se

 

Cecilia Tahmasebiepour 
Bitr. verksamhetschef
Adina Hälsan
031-383 04 21
cecilia.t@adinahalsan.se

Emelia Önebro Olausson 
Bitr. verksamhetschef
Närhälsan Älvängen
0725-32 57 89
emelia.onebro.olausson@vgregion.se    

Gustav Leandersson
Barn och elevhälsochef
Centrala elevhälsan
Ale kommun
0303-70 37 02, 0766-11 80 49
gustav.leandersson@ale.se

Håkan Liljeland
Enhetschef
Barn- och ungdomspsykiatriskmott. (BUP)
Ale
0303-24 10 32
hakan.liljeland@vgregion.se

Karin Svensson Stolt
Verksamhetschef
Älvängens läkarhus
0303-44 11 04
karin.svensson@alvangenslakarhus.se

Linda Pettersson
Enhetschef
Ungdomsmottagningen Ale
Regionhälsan
0730-672854
linda.i.pettersson@vgregion.se

Marika Tollesson
Verksamhetschef
Utbildning, Förskola
Ale kommun
0704-32 04 48
marika.tollesson@ale.se

Pia Nilsson
Enhetschef
Barn och ungdomsmedicin (BUM)
Närhälsan
010-473 45 00 , 0700-82 40 30
pia.c.nilsson@vgregion.se

Susanna Löfqvist Hjelm
Enhetschef, Habilitering & Hälsa
Barn och ungdom  
0700-87 89 35
susanna.lofqvist.hjelm@vgregion.se

Susanne Slosar
Verksamhetschef
Bohus Vårdcentral & BVC
0312-42 40 50
susanne.slosar@bohusvardcentral.se

Sven Boge
Samordnare
 IFO- Barn och unga
Ale kommun
0704-32 05 21
sven.boge@ale.se

Taija Holmberg
Verksamhetschef
Funktionsstöd
Ale kommun
0303-70 31 28
Taija.tuomilehto-holmberg@ale.se

Tina Holmberg
Verksamhetschef
Alepraktiken
070-781 26 35 
tina.holmberg@ptj.se

 

Senast uppdaterad: 2021-02-25 08:31