Webbplatsen använder teknik som troligen inte stöds av din webbläsare som exempelvis Internet Explorer 11. Vissa saker kan se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.

Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter Tjörn

Anna Orvefors
Ordförande
Verksamhetschef
Elevhälsan
ElevhälsanTjörns kommun
0304-60 15 87
anna.orvefors@tjorn.se

 

Ann-Sofie Lekander
Verksamhetschef
Närhälsan Tjörn
010-473 46 060768-09 80 69
ann-sofie.lekander@vgregion.se

Ann-Cathrine Bjersing
Enhetschef 
Barn- och ungdomspsykiatriska mott. (BUP)
Steungsund/Tjörn
0303-98 055
ann-cathrine.bjersing@vgregion.se

Claes Nilsson
Enhetschef
Enheten för barn och unga (IFO)
Tjörns kommun
Tel:
claes.nilsson@tjorn.se

Clarie Engström
Avdelningschef
Individ och familjeomsorgen (IFO)
Tjörns kommun
0304-401492, 0732-304624
clarie.engstrom@tjorn.se

Caroline Jönsson
Folhälsostrateg
Tjörns kommun
Telefon:
caroline.jonsson@tjorn.se

Gustav Persson
Psykologiskt ledningsarnsvarig
Läkarhusen i Väst
Telefon:
gustav.persson@alvangenslakarhus.se

Karin Angantyr
Enhetschef 
Psykologenheten
Regionshälsan
0735-97 75 16
karin.angantyr@vgregion.se

Karin Olsson
Verksamhetschef
Capio Läkarhus Almön
0737-07 00 12
karin.olsson4@capio.se

Clarie Engström
Avdelningschef
Individ och familjeomsorgen (IFO)
Tjörns kommun
0304-401492, 0732-304624
clarie.engstrom@tjorn.se

Linda Pettersson
Enhetschef
Ungdomsmottagningen
Regionhälsan
0730-67 28 54
Linda.i.pettersson@vgregion.se

Pernilla Lundmark
Enhetschef 
Centrala Barn- och elevhälsan
Steungsunds kommun
0703-73 28 81
pernilla.lundmark@stenungsund.se

Pia Nilsson
Enhetschef
Barn och ungdomsmedicin (BUM)
Närhälsan
010-473 45 00, 0700-82 40 30
pia.c.nilsson@vgregion.se

Susanna Löfqvist Hjelm
Enhetschef,
Habilitering & Hälsa Barn och ungdom  
0700-87 89 35
susanna.lofqvist.hjelm@vgregion.se

 


Senast uppdaterad: 2023-01-26 09:39