Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Ledningsgrupp Mark

Ledningsgrupp Mark

Talieh Ashjari, ordförande
Socialförvaltningen, Marks kommun
talieh.ashjari@mark.se

Calle Larsson
Vuxenpsykiatri Södra Älvsborgs sjukhus 

Elisabeth Kroon
Socialförvaltningen, Marks kommun
elisabeth.kroon@mark.se

Tarja Toren
Socialförvaltningen, Marks kommun 
tarja.toren@mark.se

Eva Pettersson
Vårdval Vårdcentral, offentlig
eva.ma.pettersson@vgregion.se

Erika Agnarsson
Socialförvaltningen, Marks kommun
erika.agnarsson@mark.se

Pia Hendberg
Vårdval Rehabilitering, offentlig

Catrin Klipperdal
Vårdval Vårdcentral, privat

Calle Larsson
Vuxenpsykiatrin, Södra Älvsborgs sjukhus

Annika Arvidsson
Socialförvaltningen, Marks kommun
annika.arvidsson@mark.se

Ing-Britt Lindahl
Elevhälsa, Marks kommun

Krister Fransson,
Vårdenhetschef Skene, Södra Älvsborgs sjukhus

Cecilia Ragnarsson
Elevhälsan, Marks kommun

Nina Brag
BUP, Södra Älvsborgs sjukhus

Fanny Yahyapour
Folktandvård

Anneli Virenhem
Vårdval rehab, privat

Protokollrutin

Protokoll ska skrivas och mailas till Närvårdskontoret för publicering på
hemsida.


Senast uppdaterad: 2020-01-17 09:04