Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i gruppen Förvaltare av SAMSA

Anneli Andersson - ordförande
Delregional samordnare SIMBA
Telefon: 0700-85 27 32
E-post: anneli.s.andersson@vgregion.se

 
Annika Johansson
Systemförvaltare HSL
Ale kommun
Tel: 0733-34 65 62
E-post: annika.johansson5@ale.se

Annika Simonsson
Systemadministratör i SAMSA
Kungälvs sjukhus
Tel: 0722-39 87 93
E-post: annika.simonsson@vgregion.se

Lena Larsson
Förvaltare/processledare
Närhälsan
Tel: 0730–92 29 00
E-post: lena.g.larsson@vgregion.se

Marita Olsson
Systemutvecklare/Systemansvarig
Stenungsunds kommun
Tel: 0303-73 81 14
E-post: marita.olsson2@stenungsund.se

Mikaela Karlsson
Systemförvaltare IFO
Ale kommun
Tel: 0704-32 07 80
E-post: mikaela.karlsson@ale.se

Munever Alic
Systemförvaltare
Kungälvs kommun
Tel: 0303-23 95 69 eller 0706-20 55 08
E-post: munever.alic@kungalv.se

Senast uppdaterad: 2020-01-13 09:38