Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i gruppen Förvaltare av SAMSA

Johanna Junkvist Lindau - ordförande
Delregional samordnare SIMBA
0700-85 27 32
johanna.junkvist.lindau@vgregion.se

 
Annika Johansson
Systemförvaltare HSL
Ale kommun
0733-34 65 62
annika.johansson5@ale.se

Helena Munthe
Systemadministratör i SAMSA
Kungälvs Sjukhus
0303-986 28
helena.munthe@vgregion.se

Lena Larsson
Förvaltare/processledare
Närhälsan
0730-92 29 00
lena.g.larsson@vgregion.se

Marita Olsson
Systemutvecklare/Systemansvarig
Stenungsunds kommun
0303-73 81 14
marita.olsson2@stenungsund.se

Munever Alic
Systemförvaltare
Kungälvs kommun
0303-23 95 69, 0706-20 55 08
munever.alic@kungalv.se

 

Senast uppdaterad: 2020-01-09 11:21