Webbplatsen använder teknik som troligen inte stöds av din webbläsare som exempelvis Internet Explorer 11. Vissa saker kan se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Ordförande i lokala arbetsgrupper Barn och unga

Bollebygd 
Annelie Fischer, skolchef
annelie.fischer@bollebygd.se
 
Borås
Jonas Sahlberg, Chef för elevhälsan
jonas.sahlberg@boras.se
 
Herrljunga
Christel Bergström, Enhetschef för myndighet
christel.bergstrom@herrljunga.se
 
Mark
Kristina Chodor, enhetschef på barn- och familjeenheten, IFO
kristina.chodor@mark.se
 
Svenljunga
Ulrika Hautala, Enhetschef myndighetsutövning
ulrika.hautala@svenljunga.se
 
Tranemo
Emilia Andersson, 1:a socialsekreterare
emilia.andersson@tranemo.se
 
Ulricehamn
Gulsen Ozdenkos, Barn och utbildningschef
gulsen.ozdenkos@ulricehamn.se
 
Vårgårda
Annelie Vårhall, Enhetschef IFO
annelie.varhall@vargarda.se

 


Senast uppdaterad: 2022-06-08 13:14