Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Styrgruppens representanter

Maritha Bäck, Vårdval vårdcentral, offentlig, Ordförande
maritha.back@vgregion.se

Maria Jonsson, Borås Stad, vice ordförande 
maria.j.jonsson@boras.se

Peter Andersson, Vårgårda kommun
peter.andersson@vargarda.se

Thomas Johansson, Vårgårda kommun
thomas.johansson@vargarda.se

Ingela Sunneskär, Bollebygds kommun
ingela.sunneskar@bollebygd.se 

Sandra Säljö, Herrljunga kommun
sandra.saljo@admin.herrljunga.se

Annika Waser, Habilitering & Hälsa
annika.waser@vgregion.se

Helena Blomkvist, Vårdval rehab, offentlig
helena.blomqvist@vgregion.se

Tomas Andersson, Koncernkontoret, Koncernstab Hälso- och sjukvård
tomas.p.andersson@vgregion.se

Talieh Ashjari, Marks kommun
talieh.ashjari@mark.se

Helen Nordling, Boråsregionen Sjuhäradskommunalförbund
helen.nordling@borasregionen.se

Per Svensson, Vårdval vårdcentral och rehab, privata
per.svensson@ptj.se

Ulrika Nåfält, Tandvård
ulrika.nafalt@vgregion.se

Sebastian Nydén, Svenljunga kommun
sebastian.nyden@svenljunga.se

Angela Madsen Jonsson, Tranemo kommun
angela.madsenjonsson@tranemo.se

Magnus Andersson Neumann, Ulricehamns kommun
magnus.anderssonneumann@ulricehamn.se

Ingela Wessbo, Regiongemensam hälso- och sjukvård
ingela.wessbo@vgregion.se

Anki Snygg, Södra Älvsborgs sjukhus
anki.snygg@vgregion.se

Hans Abrahamsson, Borås Stad
hans.abrahamsson@boras.se

Boubou Hallberg, SÄS

boubou.hallberg@vgregion.se

Charlotte Bliesener Falkenström, Närvårdskontoret                                  charlotte.bliesener@vgregion.se

Anki Schutz, Närvårdskontoret
ann-katrin.schutz@vgregion.se


Senast uppdaterad: 2019-01-04 09:37