Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Styrgruppens representanter

Roland Mattsson, Vårgårda kommun Ordförande
roland.mattson@vargarda.se

Ann-Marie Schaffrath, Södra Älvsborgs Sjukhus, Vice ordförande
ann-marie.schaffrath@vgregion.se

Maritha Bäck, Offentlig primärvård 
maritha.back@vgregion.se

Ingela Sunneskär, Bollebygds kommun
ingela.sunneskar@bollebygd.se 

Maria Jonsson, Borås Stad
maria.j.jonsson@boras.se

Magnus Stenmark, Herrljunga kommun
magnus.stenmark@admin.herrljunga.se

Annika Waser, Habilitering & Hälsa
annika.waser@vgregion.se

Helena Blomkvist, Närhälsan rehab
helena.blomqvist@vgregion.se

Lisbeth Mensas, Koncernkontoret, Koncernstab Hälso- och sjukvård
lisbeth.mensas@vgregion.se

Talieh Ashjari, Marks kommun
talieh.ashjari@mark.se

Helén Nordling, Offentlig primärvård Rehabilitering
helen.nordling@vgregion.se

Sukhdeep Singh, Privat primärvård inklusive rehab
sukhdeep.singh@ptj.se

Ulrika Nåfält, Tandvårdsledningen
ulrika.nafalt@vgregion.se

Sebastian Nydén, Svenljunga kommun
sebastian.nyden@svenljunga.se

Sebastian Nydén, Tranemo kommun
sebastian.nyden@tranemo.se

Magnus Andersson, Ulricehamns kommun
magnus.andersson1@ulricehamn.se

Ingela Wessbo, regiongemensam hälso- och sjukvård
ingela.wessbo@vgregion.se

Charlotte Bliesener Falkenström, Närvårdskontoret
charlotte.bliesener@vgregion.se

Anki Schutz, Närvårdskontoret
ann-katrin.schutz@vgregion.se


Senast uppdaterad: 2019-01-04 09:37