Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Ledamöter DPS

Bengt Hilmersson, Ordförande
Vårgårda kommun
bengt.hilmersson@vargarda.se

Staffan Setterberg, Vice ordförande
Styrelsen för Södra Älvsborg Sjukhus
setterberg@nativo.se

Claes Redberg, Styrelsen för Södra Älvsborg Sjukhus
claes.redberg@vgregion.se

Lars-Erik Olsson, Bollebygds kommun
lars-erik.olsson@bollebygd.se

Niklas Arvidsson, Borås stad
niklas.arvidsson@boras.se

Anna Svalander, Borås stad
anna.svalander@boras.se

Mats Palm, Herrljunga kommun
mats.plam@admin.herrljunga.se

Tomas Johansson, Marks kommun
tomas.johansson@mark.se

Johan Björkman, Svenljunga kommun
johan.bjorkman@svenljunga.se

Wiktor Öberg, Ulricehamns kommun
wiktor.oberg@fv.ulricehamn.se

Mikael Levander, Ulricehamns kommun
mikael.levander@fv.ulricehamn.se

Cecilia Andersson, Södra hälso- och sjukvårdsnämnden
cecilia.y.andersson@vgregion.se

Lisbeth Mensas, Södra hälso- och sjukvårdsnämnden
lisbeth.mensas@vgregion.se

Bente Johansson, Södra hälso- och sjukvårdsnämnden
bente.johansson@vgregion.se

Hanne Jensen, Södra hälso- och sjukvårdsnämnden
hanne1957jensen@outlook.com

Magnus Johansson, Tandvårdsstyrelsen
magnus.i.johansson@folksam.se

Charlotte Nordström, Styrelsen för regiongemensam hälso- och sjukvård Västra Götalandsregionen
charlotte.nordstrom@vgregion.se

Michael Melby, Styrelsen för regiongemensam hälso- och sjukvård Västra Götalandsregionen
michael.melby@vgregion.se

Sebastian Aronsson, Styrelsen för Habilitering & Hälsa
sebastian.aronsson@vgregion.se

Patric Cerny, Habilitering & Hälsa
patric.cerny@boras.se

Viktoria Haraldsson, Styrelsen för Närhälsan
vickan@telia.com

Roland Mattsson, Vårgårda kommun, Ordförande i Styrgrupp Närvård
roland.mattsson@vargarda.se

Ann-Marie Schaffrath, Södra Älvsborgs Sjukhus (SÄS), Vice ordförande Styrgrupp närvård
ann-marie.schaffrath@vgregion.se

Lennart Haglund, Kommunstyrelsens vice ordförande
lennart.haglund@tranemo.se

Helen Nordling, Regionutvecklare välfärd
helen.nordling@borasregionen.se

Karin Olofsson, Tandvårdstyrelsen
karin.olofsson@vgregion.se

Tommy Mårtensson, Styrelsen för Närhälsan
tommyhjortasen@hotmail.com

Charlotte Bliesener Falkenström, koordinator Närvårdskontoret
charlotte.bliesener@vgregion.se

Anki Schutz, Boråsregionen Sjuhärads kommunalförbund/Närvårdskontoret
anki.schutz@vgregion.se


Senast uppdaterad: 2018-06-11 07:52