Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Ledamöter

Staffan Setterberg, Ordförande
Styrelsen för Södra Älvsborg Sjukhus
setterberg@nativo.se
 
Mats Palm, Vice ordförande
Herrljunga kommun
mats.palm@herrljunga.se
 
Bengt Hilmersson, Vårgårda kommun
bengt.hilmersson@vargarda.se
 

Lars-Erik Olsson, Bollebygds kommun
lars-erik.olsson@bollebygd.se

Niklas Arvidsson, Borås stad
niklas.arvidsson@boras.se

Anna Svalander, Borås stad
anna.svalander@boras.se

Jessica Rodén, Marks kommun
jessica.roden.politiker@mark.se

Johan Björkman, Svenljunga kommun
johan.bjorkman@svenljunga.se

Wiktor Öberg, Ulricehamns kommun
wiktor.oberg@fv.ulricehamn.se

Mikael Levander, Ulricehamns kommun
mikael.levander@fv.ulricehamn.se

Cecilia Andersson, Södra hälso- och sjukvårdsnämnden
cecilia.y.andersson@vgregion.se

Tomas Andersson, Södra hälso- och sjukvårdsnämnden
tomas.p.andersson@vgregion.se

Bente Johansson, Södra hälso- och sjukvårdsnämnden
bente.johansson@vgregion.se

Hanne Jensen, Södra hälso- och sjukvårdsnämnden
hanne1957jensen@outlook.com

Magnus Johansson, Tandvårdsstyrelsen
magnus.i.johansson@folksam.se

Charlotte Nordström, Styrelsen för regiongemensam hälso- och sjukvård Västra Götalandsregionen
charlotte.nordstrom@vgregion.se

Michael Melby, Styrelsen för regiongemensam hälso- och sjukvård Västra Götalandsregionen
michael.melby@vgregion.se

Sebastian Aronsson, Styrelsen för Habilitering & Hälsa
sebastian.aronsson@vgregion.se

Patric Cerny, Habilitering & Hälsa
patric.cerny@boras.se

Viktoria Haraldsson, Styrelsen för Närhälsan
vickan@telia.com

Maritha Bäck,Vårdval vårdcentral offentlig, Ordförande, Styrgrupp Närvård
maritha.back@vgregion.se

Maria Jonsson, Vice ordförande, Styrgrupp närvård
maria.j.jonsson@boras.se

Lennart Haglund, Kommunstyrelsens vice ordförande
lennart.haglund@tranemo.se

Helen Nordling, Boråsregionen Sjuhärads kommunalförbund
helen.nordling@borasregionen.se

Karin Olofsson, Tandvårdstyrelsen
karin.olofsson@vgregion.se

Tommy Mårtensson, Styrelsen för Närhälsan
tommy.martensson@fv.ulricehamn.se

Charlotte Bliesener Falkenström, koordinator Närvårdskontoret
charlotte.bliesener@vgregion.se

Anna-Lena Hardtmann, samordnare Närvårdskontoret, sekreterare
anna-lena.hardtmann@vgregion.se


Senast uppdaterad: 2021-02-24 12:35