Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i delregional arbetsgrupp SAMSA

 

Johanna Junkvist Lindau
Delregional samordnare SIMBA
0700-85 27 32
johanna.junkvist.lindau@vgregion.se

 
Anna Wändahl
Leg arbetsterapeut
Kungälvs kommun
0303-23 93 57
anna.wandahl@kungalv.se

Anna-Karin Egenvall
Distriktssköterska / Planeringssjuksköterska
Stenungsunds kommun
0702-92 59 15
anna-karin.egenvall@stenungsund.se
Annelie Leander
Socialsekreterare Funktionshinder
Arbetsliv & stöd
Kungälvs kommun 
0303-23 91 04 
anneli.leander@kungalv.se

Annika Karlsson
Leg arbetsterapeut
Hemsjukvård Rehabenheten
Stenungsunds kommun
0303-73 28 01
annika.c.karlsson@stenungsund.se
Annika Palmgren
Planeringssjuksköterska
Närhälsan Stora Högas vårdcentral
annika.palmgren@vgregion.se

Annika Rasmusson
Leg.sjuksköterska
Adina Hälsan
annika.rasmusson@adinahalsan.se

Camilla Hedman
Leg sjuksköterska
Centrumpraktiken
camilla.hedman@ptj.se

Carl Erhamre
Leg. Arbetsterapeut
Älvpraktiken Rehab
carl-erhamre@ptj.se

Caroline Börjesson
Skötare, avd 9
Kungälvs sjukhus
0303-98409
sarah.borjesson@vgregion.se
Christina Frick
Sjuksköterska
Psykiatrisk öppenvårdsmottagning
Kungälvs sjukhus 
christina.frick@vgregion.se

Hanna Thelander
Fysioterapeut
Ale kommun
hanna.thelander@ale.se

Helen Petersson
Distriktssköterska
Närhälsan Tjörns Vårdcentral
0725-32 07 85
helen.m.petersson@vgregion.se

Ingrid Karlsson
Distriktssköterska
Capio Läkarhus Almö, Tjörn
ingrid.karlsson@capio.se
Johanna Hult
Äldresköterska
Närhälsan Älvängen 
johanna.hult@vgregion.se

Johanna Ruth 
Leg.sjuksköterska
Adina Hälsan
johanna.r@adinahalsan.se

Jonna Svendsen
Socionom/kurator
Psykosteamet Stenungsund–Tjörn
0303-24 10 31 
jonna.svendsen@vgregion.se

Karin Tranälv
Planeringssjuksköterska
Ale kommun 
karin.tranalv@ale.se
Lena Larsson
Förvaltare/ Samordnare
Närhälsan Fyrbodal, Stenungsund, Stora Höga och Tjörn
0730-92 29 00
lena.g.larsson@vgregion.se

Lena Olofsson
Distriktssköterska 
Älvängens Läkarhus 
0704-54 97 45
lena.olofsson@alvangenslakarhus.se

Linda Larsson
Biståndshandläggare
Tjörns kommun
0304-60 13 61
linda.c.larsson@tjorn.se

Linnéa Torkar
Distriktssköterska
Capio Läkarhus Stenungsund
0735–58 63 16
Linnea.Torkar@capio.se

Margareta Kron 
Distriktssköterska / Planeringssjuksköterska Närhälsan Stenungsunds vårdcentral
margareta.kron@vgregion.se
Maria Johnsson
Sjuksköterska NSVT
Kungälvs sjukhus
0303-98 798
maria.i.johnsson@vgregion.se
Mari-anne Selander 
Äldresköterska 
Vårdcentralen Kusten 
0762-97 97 01
mari-anne.selander@ptj.se

Pernilla Andersson
VPL-teamet 
Kungälvs sjukhus
0303-98 628
pernilla.r.andersson@vgregion.se

Sara Rodin 
Psykiatrisjuksköterska öppenvårdsmott.
Stenungsunds kommun
0722-01 94 92
sara.rodin@vgregion.se
Sofie Eliasson
Leg. sjuksköterska
Älvpraktiken Vårdcentral
0303-40 47 12
sofia.eliasson@ptj.se

Sofia Lökholm
Leg. arbetsterapeut
Kungälvs Sjukhus
0303-98 735
sofia.lokholm@vgregion.se

Sofie Spaanheden 
Biståndshandläggare SOL
Ale kommun
sofie.spaanheden@ale.se

Sorina Iordache
Biståndshandläggare SOL
Ale kommun
0768-564446 
sorina.iordache@ale.se

Susanne Johansson
Planeringssjuksköterska
Tjörns kommun
0304-601644 
susanne.johansson@tjorn.se

Ulrika Larsson
Planeringssjuksköterska
Kungälvs kommun
0303-23 97 88
ulrika.larsson@kungalv.se

Veronica Nyström
Biståndshandläggare
Kungälvs kommun
0303-23 98 85
veronica.nystrom@kungalv.se

 

Senast uppdaterad: 2018-03-27 11:31