Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i delregional arbetsgrupp SAMSA

Anneli Andersson
Delregional samordnare SIMBA
Telefon: 0700-85 27 32
E-post:anneli.s.andersson@vgregion.se
 
   
Anna-Karin Egenvall
Distriktssköterska / Planeringssjuksköterska
Stenungsunds kommun
Telefon: 0702-92 59 15
E-post: anna-karin.egenvall@stenungsund.se
Anna-Maria Ekman
Biståndshandläggare
Ale kommun 
Telefon:  
E-post: anna-maria.ekman@ale.se
   
Annelie Leander
Socialsekreterare Funktionshinder
Arbetsliv & stöd
Kungälvs kommun 
Telefon: 0303-23 91 04, 0730-64 29 45 
E-post: anneli.leander@kungalv.se 
Annika Palmgren
Planeringssjuksköterska
Närhälsan Stora Högas vårdcentral
E-post: annika.palmgren@vgregion.se
   
Eleini Fridlind
Socialsekreterare, enhet vuxen
Telefon: 0303-70 31 16
E-post: eleini.fridlind@ale.se               
Helen Petersson
Distriktssköterska
Närhälsan Tjörns Vårdcentral
Telefon: 0725-32 07 85
E-post: helen.m.petersson@vgregion.se       
   
Johanna Lindau
Planeringsansvarig sjuksköterska
Kungälvs kommun
Telefon: 0303-23 98 77
E-post: johanna.lindau@kungalv.se          
Karin Tranälv 
Planeringssjuksköterska 
Ale kommun
Telefon:    
E-post: karin.tranalv@ale.se
   
Kicki Hedrén 
Distriktssköterska 
Capio Almö vårdcentral, Tjörn
Telefon:    
E-post: ann-christin.hedren@capio.se
Lena Larsson
Förvaltare/ Samordnare
Närhälsan Fyrbodal, Stenungsund,
Stora Höga och Tjörn
Telefon: 0730-92 29 00
E-post: lena.g.larsson@vgregion.se
   
Lovisa Strömberg
Biståndshandläggare LSS och psykiatri
Ale kommun
Telefon:
E-post: lovisa.stromberg@ale.se
Margareta Kron
Distriktssköterska / Planeringssjuksköterska Närhälsan Stenungsunds vårdcentral
Telefon:
E-post: margareta.kron@vgregion.se
   
Maria Johnsson
Vårdplaneringssjuksköterska
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0303-98 628
E-post: maria.i.johnsson@vgregion.se
Marianne Selander
Äldresköterska
Vårdcentralen Kusten
Telefon: 0762-97 97 01
E-post: mari-anne.selander@ptj.se
   
Marie Louise Andersson
Biståndshandläggare / socialsekreterare
Tjörns kommun
Telefon: 0304-60 13 57
E-post: marie-louise.andersson@tjorn.se
Pauline Lindqvist 
Leg sjukgymnast
Stenungsunds kommun
Telefon:0303-73 00 64
E-post: pauline.lindqvist@vgregion.se
   
Sahar Javadpour
Distriktssköterska
Adinahälsans vårdcentral
Telefon:
E-post:sahar.javadpour@adinahalsan.se
Sara Rodin 
Psykiatrisjuksköterska öppenvårdsmott.
Stenungsunds kommun
Telefon:
E-post: sara.rodin@vgregion.se                                
   
Sofie Spaanheden 
Biståndshandläggare SOL
Ale kommun
Telefon:
E-post: sofie.spaanheden@ale.se 

Susanne Jähnke Thuresson
Verksamhets controller
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0707-28 58 69
E-post:susanne.thuresson.jahnke@vgregion.se  
Veronica Nyström
Biståndshandläggare
Kungälvs kommun
Telefon: 0303-23 98 85
E-post: veronica.nystrom@kungalv.se
Viveca Karlsson
Psykiatrin
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0761-46 44 79
E-post: viveca.karlsson@vgregion.se
   

Senast uppdaterad: 2019-07-02 16:17