Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i                    Lokal Psykiatrigrupp Kungälv

Anna Larsson
Ordförande
Enhetschef
Socialpsykiatrin
Kungälvs kommun
Telefon: 0303 - 23 85 560706-88 08 40
E-post: anna.larsson4@kungalv.se
 
   
Elisabeth Wedenmark
Enhetschef
Hemsjukvården
Kungälvs kommun
Telefon: 0303-23 95 64
E-post: elisabeth.wedenmark@kungalv.se
Greger Hjelm
Enhetschef
Vuxenenheten
Kungälvs kommun
Telefon: 0303 - 23 91 17
E-post: greger.hjelm@kungalv.se
   
Helen Runesund

Vårdenhetschef heldygnsvård
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0303-98 407
E-post: helen.runesund@vgregion.se

Jenny Ahto
Brukarrepresentant
NSPHiG
Telefon:
E-post: jenny@nsphig.se
   
Karin Angantyr
Chefspsykolog
Vårdcentralen Kusten
Telefon: 0303-37 97 00
E-post: karin.angantyr@ptj.se
Kjell Nilsson
Verksamhetschef
Centrumpraktiken Kungälv
Telefon: 0702-64 50 99
E-post: kjell.nilsson.40@ptj.se
   
Kristina Olsson
Enhetschef
Mottagningsenhet och Stöd- och försörjningsenhet
Kungälvs kommun
Telefon: 0303-23 90 77
E-post: kristina.olsson@kungalv.se
Lena Samuelsson
Teamledare
Närhälsan Solgärde/Kongahälla Vårdcentral
Telefon: 010-473 38 00, 010-4 73 38 30
E-post: lena.m.samuelsson@vgregion.se
   
Linda Boström
Enhetschef
Socialpsykiatrin
Kungälvs kommun
Telefon: 0303-23 96 67
E-post: linda.bostrom@kungalv.se
Mari Andersson
Enhetschef
Psykiatrimottagning Kungälv
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0768-35 25 23 
E-post: mari.ev.andersson@vgregion.se
   
Maria Eidenby
Vårdenhetschef
Heldygnsvård
Kungälvs sjukhus
Telefon:
E-post: maria.eidenby@vgregion.se
Mikael Frilund
Enhetschef
Socialpsykiatrin
Kungälvs kommun
Telefon: 0303-23 90 18
E-post: mikael.frilund@kungalv.se
   
Susanne Ek
Enhetschef
Funktionshinderenheten
Kungälvs kommun
Telefon: 0303-23 95 74
E-post: susanne.ek@kungalv.se
 

Senast uppdaterad: 2020-01-03 11:29