Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i                    Lokal Psykiatrigrupp Kungälv

Anna Larsson
Ordförande
Enhetschef
Socialpsykiatrin
Kungälvs kommun
0303 - 23 85 560706-88 08 40
anna.larsson4@kungalv.se 

 
Elisabeth Wedenmark
Enhetschef
Hemsjukvården
Kungälvs kommun
0303-23 95 64
elisabeth.wedenmark@kungalv.se

Greger Hjelm
Enhetschef
Vuxenenheten
Kungälvs kommun
0303-23 91 17
greger.hjelm@kungalv.se

Jenny Ahto
Brukarrepresentant
NSPHiG
Telefon:
jenny@nsphig.se

Kristina Olsson
Enhetschef
Mottagningsenhet och Stöd- och försörjningsenhet
Kungälvs kommun
0303-23 90 77
kristina.olsson@kungalv.se

Lena Samuelsson
Teamledare
Närhälsan Solgärde/Kongahälla Vårdcentral
010-473 38 00, 010-4 73 38 30
lena.m.samuelsson@vgregion.se

Linda Boström
Enhetschef
Socialpsykiatrin
Kungälvs kommun
0303-23 96 67
linda.bostrom@kungalv.se

Mari Andersson
Enhetschef
Psykiatrimottagning Kungälv
Kungälvs sjukhus
0768-35 25 23
mari.ev.andersson@vgregion.se

Mikael Fridlund
Enhetschef
Socialpsykiatrin
Kungälvs kommun
0303-23 90 18
mikael.fridlund@kungalv.se


Senast uppdaterad: 2018-03-27 10:47