Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i                    Lokal Psykiatrigrupp Ale

Elena Gustavsson
Ordförande
Verksamhetschef 
Adina Hälsan AB
Telefon: 0704-00 77 15
E-post: elena.g@adinahalsan.se
 
   
Anders Fernström
Enhetschef
Psykiatriska öppenvårdsmott/ Psykosteamet Ale  
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0303-24 10 01
E-post: anders.fernstrom@vgregion.se

Anita Bemerstam
Enhetschef
Funktionshinder
Ale kommun
Telefon: 0704-32 03 67
E-post: anita.bemerstam@ale.se

   

Anna-Karin Brask
Enhetschef
Verksamhetsstab HS
Ale kommun
Telefon: 0303-70 37 57
E-post: anna-karin.brask@ale.se

Jimmy Nilsson
Tf. enhetschef
Vuxenenheten
Ale kommun
Telefon: 0303-70 31 14
E-post: jimmy.nilsson@ale.se

Lisa Schmidt
Vårdenhetschef
Heldygnsvård
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0303-98 420
E-post: lisa.schmidt@vgregion.se
Martina Berisson
Enhetschef
Biståndsenheten, IFO
Ale kommun
Telefon: 0303-70 34 21
E-post: martina.berisson@ale.se

Senast uppdaterad: 2019-08-13 14:06