Webbplatsen använder teknik som troligen inte stöds av din webbläsare som exempelvis Internet Explorer 11. Vissa saker kan se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.

Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i Lokal Psykiatrigrupp Ale

Anita Bemerstam
Ordförande
Enhetschef
Funktionshinder
Ale kommun
0704-32 03 67
anita.bemerstam@ale.se

 
Cecilia Tahmasebiepour
Verksamhetschef
Adina hälsan/DOKTOR.SE
Nol
0707-19 53 05 
cecilia.tahmasebiepour@doktor.se

Darko Pankovski
Enhetschef
Vuxenenheten
Ale kommun
0303-70 31 14
darko.pankovski@ale.se

Emelia Önebro 
Verksamhetschef
Närhälsan Älvängen
0725-32 57 89
emelia.onebro.@vgregion.se

Ewa Mether
Enhetschef
Psykiatriska öppenvårdsmott.
Älvängen
Telefon:
ewa.mether@vgregion.se

Gustav Persson

Psykolog
Skepplandas & Älvängens läkarhus
Telefon:
gustav.persson@alvangenslakarhus.se

Jenny Ahto
Brukarrepresentant
NSPHiG
Telefon:
jenny@nsphvastragotaland.se

Rebecka Sandberg
Enhetschef
Kommunal hälso- och sjukvård
Ale kommun
0704-32 07 57
rebecka.sandberg@ale.se

Samira Mohammadi
Verksamhetschef
Bohus Vårdcentral & BVC
0312-42 40 50
samira.mohammadi@bohusvardcentral.se

Tina Holmberg
Verksamhetschef
Alepraktiken
070-781 26 35 
tina.holmberg@ptj.se

Åsa Fredriksson
Medicinskt ansvarig sjuksköterska
Ale Kommun
0303-33 03 50, 0704-32 03 50
asa.fredriksson@ale.se


Senast uppdaterad: 2023-09-05 14:39