Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i utvecklingsgrupp Psykisk hälsa - vuxna

 

Irene Blomqvist
Ordförande
Verksamhetschef
Sektor Arbete, trygghet och omsorg
Ale kommun
0303-37 11 11
irene.blomqvist@ale.se

 
Anders Haag
Verksamhetschef
Sektor Socialtjänst
Stenungsunds kommun
0303-73 28 85
anders.haag@stenungsund.se

Anna Belfrage
Närhälsan
Stora Höga
0706-63 60 28
anna.belfrage@vgregion.se

Anna-Lena Hansdotter
Verksamhetschef
Sociala resurser
Kungälvs kommun
0303-23 97 72
annalena.hansdotter@kungalv.se

Cecilia Tahmasebiepour 
Bitr. verksamhetschef
Adina Hälsan
031-383 04 21
cecilia.t@adinahalsan.se

Ellen Abrahamsson
Brukarrepresentant
Frisk & Fri
0737-51 75 17
goteborg@friskfri.se

Eva Blixt
Tf verksamhetschef
Psykiatriska kliniken
Kungälvs sjukhus
0303-980 60
eva.blixt@vgregion.se

Jenny Ahto
Brukarrepresentant
NSPHiG
Telefon:
jenny@nsphig.se

Åsa Bingsmark Peterson
Klinikchef Folktandvården
0700 - 82 21 61
asa.bingsmark.peterson@vgregion.se

   

Senast uppdaterad: 2018-07-03 08:30