Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i utvecklingsgrupp Psykisk hälsa - vuxna

Irene Blomqvist
Ordförande
Verksamhetschef
Sektor Arbete, trygghet och omsorg
Ale kommun
Telefon:  0303-37 11 11
E-post: irene.blomqvist@ale.se

 

 

Anders Haag
Verksamhetschef
Sektor Socialtjänst
Stenungsunds kommun
Telefon:0303-73 28 85
E-post: anders.haag@stenungsund.se

Anna Belfrage
Närhälsan
Stora Höga
Telefon: 0706-63 60 28
E-post: anna.belfrage@vgregion.se

Anna-Lena Hansdotter
Verksamhetschef
Sociala resurser
Kungälvs kommun
Telefon: 0303-23 97 72

Cecilia Tahmasebiepour 
Bitr. verksamhetschef
Adina Hälsan
Telefon: 031-383 04 21
E-post: cecilia.t@adinahalsan.se

Ellen Abrahamsson
Brukarrepresentant
Frisk & Fri
Telefon: 0737-51 75 17
E-post:goteborg@friskfri.se

Eva Blixt
Tf verksamhetschef
Psykiatriska kliniken
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0303-980 60
E-post: eva.blixt@vgregion.se

 Jenny Ahto
Brukarrepresentant
NSPHiG
Telefon:
E-post: jenny@nsphig.se

Juan Navas Garcia
Avdelningschef
Individ- och familjeavdelningen
Tjörns kommun 
Telefon:0304-601086
E-post:juan.navas.garcia@tjorn.se

Marita Ramberg Brenner
Verksamhetsutvecklare
Psykiatriska kliniken
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0303-98 3910736-60 15 34
E-post: marita.ramberg@vgregion.se 

Åsa Bingsmark Peterson
Klinikchef Folktandvården
Telefon: 0700 - 82 21 61
Epost: asa.bingsmark.peterson@vgregion.se
 

  


Senast uppdaterad: 2020-02-20 09:41