Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i utvecklingsgrupp Psykisk hälsa - vuxna

Katarina Andersson
Ordförande
Verksamhetschef
Psykiatriska kliniken
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0303-98 450
E-post: katarina.s.andersson@vgregion.se

 

 

Agneta Hamilton
Verksamhetschef
Vårdcentralen Kusten
Telefon: 0303-37 97 00
E-post:info.vckusten@ptj.se

Anders Haag
Verksamhetschef
Sektro Socialtjänst
Stenungsunds kommun
Telefon:0303-73 28 85
E-post: anders.haag@stenungsund.se

Andreas Witt
Verksamhetschef
Funktionshinder, LSS
Ale kommun
Telefon: 0303-33 01 28
E-post: andreas.witt@ale.se

Anna Belfrage
Närhälsan Stora Höga
Telefon: 0706-63 60 28
E-post: anna.belfrage@vgregion.se

Anna-Lena Hansdotter
Verksamhetschef
Sociala resurser
Kungälvs kommun
Telefon: 0303-23 97 72
E-post: annalena.hansdotter@kungalv.se

Ellen Abrahamsson
Brukarrepresentant
Frisk & Fri
Telefon: 0737-51 75 17
E-post:goteborg@friskfri.se

Irene Blomqvist
Verksamhetschef
Sektor Arbete, trygghet och omsorg
Ale kommun
Telefon:  0303-37 11 11
E-post: irene.blomqvist@ale.se

Jenny Ahto
Brukarrepresentant
NSPHiG
Telefon:
E-post: jenny@nsphig.se

Juan Navas Garcia
Avdelningschef
Individ- och familjeavdelningen
Tjörns kommun
Telefon: 0304-60 10 860707-80 82 25
E-post: juan.navas.garcia@tjorn.se 
   

Mari Andersson
Enhetschef
Psykiatriska mott. Kungälv Kärra Rödbo
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0768-35 25 23
E-post: marie.ev.andersson@vgregion.se   
Ramberg Brenner
Verksamhetsutvecklare
Psykiatriska kliniken
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0303-98 3910736-60 15 34
E-post: marita.ramberg@vgregion.se    

Åsa Bingsmark Peterson
Klinikchef
Folktandvården
Telefon: 0700 - 82 21 61
Epost: asa.bingsmark.peterson@vgregion.se

  


Senast uppdaterad: 2019-09-09 09:29