Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i Närområdesgrupp Stenungsund

Johanna Nordqvist
Ordförande
Medicinskt ansvarig sjuksköterska
Stenungsunds kommun
0730-66 87 66
johanna.nordqvist@stenungsund.se

 

Anna Belfrage
Vårdcentralchef
Närhälsan Stora Höga
0706-63 60 28
anna.belfrage@vgregion.se

Ann Sundström
Vårdcentralchef
Närhälsan Stenungsund
0725-19 68 04
ann.sundstrom@vgregion.se

Carina Johansson Strandberg
Folkhälsoplanerare
Stenungsunds kommun
0303-73 81 25
carina.johansson-strandberg@stenungsund.se

 

Cathrine Oskarsson-Kjellstrand
Enhetschef
Hemsjukvården
Stenungsunds kommun
Telefon:
cathrine.oskarsson-kjellstrand@stenungsund.se 

Lisa Lok Hinnerson
Enhetschef
Närhälsan
Stenungsund rehabmottagning
0705-26 85 25 
lisa.hinnerson@vgregion.se

Marie Gardtman 
Verksamhetschef 
Medicinverksamheten
Sjukhusen i Väster 
070-214 90 77
marie.gardtman@vgregion.se
           
Peter Bolin 
Enhetschef
Hemsjukvården
Stenungsunds kommun
0303-730255
peter.bolin@stenungsund.se

Robert Rydquist
Verksamhetschef
Individ- och familjeomsorg (IFO)
Stenungsunds kommun
Telefon:
robert.rydquist@stenungsund.se

Ulrika Jonsson Milusic
Verksamhetschef
Geriatrik/Neurologi/Rehabilitering
Sjukhusen i väster
0700-20 77 05
ulrika.milusic-jonsson@vgregion.se

Viktor Persson
Verksamhetschef
Capio Läkarhus
0735-58 63 25
viktor.persson@capio.se


Senast uppdaterad: 2018-03-26 15:39