Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i samordningsgruppen

Shujaat Noormohamed
Ordförande
Förvaltningschef
Socialförvaltningen
Tjörns kommun
0304-60 10 74, 0766-34 10 74
shuja-at.noormohamed@tjorn.se

 
Ann-Sofi Isaksson
Processledare
Västra Hälso- och sjukvårdsnämnden
0722-33 88 00
ann-sofi.isaksson@vgregion.se

Ebba Gierow
Sektorchef
Sektorn för Arbete, trygghet och Omsorg
Ale kommun
0303-70 39 17
ebba.gierow@ale.se

Ingela Wessbo
Områdes och verksamhetschef
Ungdomsmottagningarna
Västra och södra Västra Götanland
0702-07 97 65
ingela.wessbo@vgregion.se

Jacob Wulfsberg
Chefläkare
Kungälvs sjukhus
0303-989 42
E-post: jacob.wulfsberg@vgregion.se

Katarina Andersson
Bitr. sjukhusdirektör
Sjukhusen i Väster
Telefon: 0303-984 50
E-post:katarina.s.andersson@vgregion.se

Lena Arnfelt 
Sektorchef  
Sektorn för trygghet och stöd 
Kungälvs kommun
0303-23 95 53, 0706-05 66 42
lena.arnfelt@kungalv.se

Mats Dahl
Primärvårdschef 
Närhälsan, Primärvård Omr 2
010-435 80 00
mats.dahl@vgregion.se

Neri Samuelsson
Verksamhetschef
Barn -och ungdomshabilitering Habilitering och hälsa
Telefon: 
neri.samuelsson@vgregion.se

Rickard Persson
Sektorchef,
Sektorn för välfärd
Stenungsunds kommun
0303-73 81 52, 0738-52 02 01
rickard.persson@stenungsund.se

Tina Holmberg
Verksamhetschef
Älvpraktiken
070-781 26 35
tina.holmberg@ptj.se

 


Senast uppdaterad: 2021-03-15 07:53