Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Partssamverkan - sammankallande & kontaktpersoner

Sammankallande Partssamverkan Barn & unga

Essunga                   
Anders Svensson                                  
anders.svensson@essunga.se

Falköping                 
Elisabeth Andersson                                  
Elisabeth.a.andersson@falkoping.se 

Grästorp                  
Johanna Linde                                  
johanna.linde@grastorp.se 

Gullspång                
Linnéa Wiljén                                  
linnea.wiljen@gullspang.se 

Götene                    
Kristina Järman                                  
kristina.jarman@gotene.se 

Hjo                            
Christina Von Tell                                  
christina.vontell@hjo.se 

Karlsborg                 
Pernilla Ekstrand                                  
pernilla.ekstrand@karlsborg.se 

Lidköping                
Gustav Grunselius                                  
gustav.grunselius@lidkoping.se 

Mariestad               
Anette Karlsson                                  
anette.karlsson@mariestad.se 

Skara                        
Iman El Awad                                  
iman.elawad@skara.se 

Skövde                     
Peter Alfh                                  
peter.alfh@skovde.se 

Tibro                        
Suzanne Nordlind                                  
suzanne.nordlind@tibro.se 

Tidaholm                 
Malin Gustafsson                                  
malin.gustafsson@tidaholm.se 

Töreboda                
Ananthi Flodin                                  
Ananthi.flodin@toreboda.se 

Vara                         
Heidi Hansen                                  
heidi.hansen@vara.se 

Kontaktpersoner BUP, BUM, Habilitering

Barn & Ungdomspsykiatri Mariestad
- Mariestad, Lidköping, Gullspång, Töreboda, Götene, Grästorp, Essunga, Vara

Ulla Nordh 
ulla.nordh@vgregion.se        

Linda Tidström
linda.tidstrom@vgregion.se               

Barn & Ungdomspsykiatri Skövde
– Skara, Falköping, Tidaholm

Linda Carlfjord       
linda.carlfjord@vgregion.se         

Barn & Ungdomspsykiatri Skövde
– Tibro, Karlsborg, Hjo
 

Carita Hansson                        
carita.hansson@vgregion.se 

Barn och ungdomspsykiatri dagsjukvård, mellanvård, akutansvar, ätstörningsvård
– alla Skaraborgs kommuner

Karin Lilja                 
Karin.lilja@vgregion.se                      

Habilitering och Hälsa
- Alla Skaraborgs kommuner

Mona Nylander      
Mona.nylander@vgregion.se           

Barn och ungdomsmedicin
– Alla Skaraborgs kommuner

Maria Andersson   
Maria.x.andersson@vgregion.se     


Senast uppdaterad: 2020-10-07 12:29