Webbplatsen använder teknik som troligen inte stöds av din webbläsare som exempelvis Internet Explorer 11. Vissa saker kan se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.

Gå direkt till huvudinnehållet

Ledningsgrupp

Ledningsgrupp Ulricehamn

Nina Landström
Ordförande, Socialchef Ulricehamns kommun
nina.landstrom@ulricehamn.se

Elvy Johansson
MAS, Ulricehamns kommun
elvy.johansson@ulricehamn.se

Björn Almén
Verksamhetschef, Hälsobrunnens vårdcentral
bjorn.bonnevier@ptj.se

Emelie Klasson
Vårdcentralchef, Närhälsan Ulricehamns vårdcentral
emelie.klasson@vgregion.se

Anna-Karin Asp
Verksamhetschef för Vård- och omsorgsboende,  Ulricehamns kommun
annakarin.aspberg@ulricehamn.se

Marie Björnqvist
Klinikchef Folktandvården
marie.bjornqvist@vgregion.se

Simon Hägglund
Verksamhetschef funktionsnedsättning, Ulricehamns kommun
simon.hagglund@ulricehamn.se

Annika Svensson
Verksamhetschef Hemtjänst och hemsjukvård, Ulricehamns kommun
annika.svensson1@ulricehamn.se

Kristina Rosenberg
Verksamhetschef individ och familjeomsorg, Ulricehamns kommun
kristina.rosenberg@ulricehamn.se

Malin Anell
Närhälsan Rehab
malin.anell@vgregion.se

Gülsen Özdenkos
Barn- och utbildningschef, Ulricehamn kommun
gulsen.ozdenkos@ulricehamn.se

Johan Leo Bergfors
Vårdenhetschef ortopedklinik, Södra Älvsborgs Sjukhus
johan.bergfors@vgregion.se

Elena Exner
Vårdenhetschef vuxenpsyk, Södra Älvsborgs Sjukhus
elena.exner@vgregion.se

Malin Yderhag
Folhälsostrateg, Ulricehamn kommun
malin.yderhag@ulricehamn.se

Viktoria Wiik
Verksamhetschef Attendo Ulricehamn
viktoria.wiik@attendo.se

 


Senast uppdaterad: 2023-11-30 09:09