Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Ledningsgrupp

Ledningsgrupp Ulricehamn

Magnus Andersson Neumann
Ordförande, Socialchef Ulricehamns kommun
magnus.anderssonneumann@ulricehamn.se

Evy Johansson
MAS, Ulricehamns kommun
evy.johansson@ulricehamn.se

Björn Bonnevier
Verksamhetschef, Hälsobrunnens vårdcentral
bjorn.bonnevier@ptj.se

Anna-Lena Ingelhag
Tf. Vårdcentralchef, Närhälsan Ulricehamns vårdcentral
anna-lena.ingelhag@vgregion.se

Anna-Karin Asp
Verksamhetschef för Vård- och omsorgsboende,  Ulricehamns kommun
annakarin.aspberg@ulricehamn.se

Marie-Louise Borén
tf. Klinikchef Folktandvården
marie-louise.boren@vgregion.se

Ann-Christin Efraimsson
Verksamhetschef funktionsnedsättning, Ulricehamns kommun
ann-christin.efraimsson@ulricehamn.se

Nina Landström
Verksamhetschef Hemtjänst och hemsjukvård, Ulricehamns kommun
nina.landstrom@ulricehamn.se

Kristina Rosenberg
Verksamhetschef individ och familjeomsorg, Ulricehamns kommun
kristina.rosenberg@ulricehamn.se

Malin Anell
Närhälsan Rehab
malin.anell@vgregion.se

Gülsen Özdenkos
Barn- och utbildningschef, Ulricehamn kommun
gulsen.ozdenkos@ulricehamn.se

Johan Leo Bergfors
Vårdenhetschef ortopedklinik, Södra Älvsborgs Sjukhus
johan.bergfors@vgregion.se

Elena Exner
Vårdenhetschef vuxenpsyk, Södra Älvsborgs Sjukhus
elena.exner@vgregion.se

Julia Eriksson
Folhälsostrateg, Ulricehamn kommun
julia.eriksson@ulricehamn.se

Fanny Johansson
Verksamhetschef Attendo
fanny.johansson@attendo.se

 

Protokoll

Titel

Senast uppdaterad: 2021-11-24 08:26