Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i arbetsutskottet

Cathrine Thanner, ordförande
cathrine.thanner@vgregion.se
0705-20 48 01

Christina Alvelin, vice ordförande
Sektorchef Sektor stöd och omsorg
christina.alvelin@lerum.se
0302-52 13 97

Ingela Andersson
Ordförande Utvecklingsgrupp Barn och unga
ingela.andersson@lerum.se
0302-52 14 85, 073-68 83 531

Fredrik Forsberg,
Ordförande Utvecklingsgrupp Äldre
fredrik.forsberg@alingsas.se
0322-617054, 0702-60 14 03

Madelene Zwahlen
Processansvarig Västra Hälso- och sjukvårdsnämnden
madelene.zwahlen@vgregion.se
0725-16 90 85

Christian Sandgren 
Ordförande Utvecklingsgrupp Psykisk hälsa och missbruk
Christian.sandgren@lerum.se
0302-52 15 28

Annette Olofsson
Ordförande i Utvecklingsgrupp In- och utskrivningsprocess
Annette.rk.olofsson@vgregion.se
0708-49 27 89


Senast uppdaterad: 2019-01-11 14:13