Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter Vårdövergång i samverkan

Sonja Svendsen Nilsson, ordförande, Vårdval vårdcentral, offentlig
sonja.nilsson@vgregion.se

Irene Wiman, Bollebygds kommun
irene.wiman@bollebygd.se 

Marie Elm, Borås stad 
marie.elm@boras.se

Eva Österlund Hjort, Borås stad
eva.hjort@boras.se

Susanne Johnsen, Herrljunga kommun
susanne.johnsen@herrljunga.se

Linda Augustsson, Marks kommun
linda.augustsson@mark.se

Cathrine Karlsson, Tranemo kommun
cathrine.karlsson@tranemo.se

Carina Stavåsen, Ulricehamns kommun
carina.stavasen@ulricehamn.se

Gunnel Wessbo, Vårgårda kommun

gunnel.wessbo@vargarda.se

Ingela Thorell, Vårdval vårdcentral, offentlig
ingela.thorell@vgregion.se 

Pernilla Berglund, Vårdval vårdcentral och Vårdval rehab, privat
pernilla.berglund@ptj.se 

Emma Noring, Södra Älvsborg Sjukhus, psykiatri
emma.noring@vgregion.se

Jenny Karlsson Nylén, Svenljunga kommun
jenny.karlsson.nylen@svenljunga.se

Malin Anell, Vårdval rehab, offentlig
malin.anell@vgregion.se

Maria Glemfelt, Södra Älvsborg Sjukhus
maria.glemfelt@vgregion.se

Maria Eriksson, Södra Älvsborg Sjukhus, rehabilitering
maria.lena.eriksson@vgregion.se

Charlotte Bliesner Falkenström, Koordinator, Närvårdskontoret
charlotte.bliesener@vgregion.se


Senast uppdaterad: 2021-02-08 13:14