Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Ledningsgrupp Svenljunga

Representanter

Sebastian Nydén, Ordförande, Socialchef, Svenljunga kommun             
sebastian.nyden@svenljunga.se

Elisabeth Larsson, Vårdcentralschef, Vårdval vårdcentral, offentlig
elisabeth.larsson@vgregion.se  

 Birgitta Spanopoulos Theandersson, Södra Älvsborgs sjukhus, Öppenvårdspsykiatrin
 birgitta.spanopoulos@vgregion.se

Nina Brag, Södra Älvsborgs sjukhus, Barn och ungdomspsykiatri 
 nina.brag@vgregion.se

Pia Hendberg, Vårdval rehab, Offentlig 
pia.hendberg@vgregion.se

Helena Lundgren, Chef barn- och elevhälsa, Svenljunga kommun
helena.lundgren@svenljunga.se

Sandra Larewall, Verksamhetschef IFO/FH och myndighet, Svenljunga kommun 
sandra.larewall@svenljunga.se

Erika Till, Folkhälsostrateg, Svenljunga kommun
erika.till@svenljunga.se

Tommy Fock, Barn och utbildningschef, Svenljunga kommun
Tommy.fock@svenljunga.se

Krister Fransson, vårdenhetschef, Södra Älvsborgs sjukhus, Somatik
krister.fransson@vgregion.se

 

 

Protokollrutin

Protokoll ska skrivas och mailas till Närvårdskontoret för publicering på
hemsida.


Senast uppdaterad: 2021-02-08 10:00