Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Äldre och palliativ vård

Representanter

Ingela Sunneskär
MAS, verksamhetschef HSL, Bollebygds kommun
ingela.sunneskar@bollebygd.se  

Charlotta Englund
Enhetschef HSV, Bollebygds kommun
charlotta.englund@bollebygd.se

Sylvia Korsell
Sjuksköterska HSV, Bollebygds kommun
sylvia.korsell@bollebygd.se

Anna-Karin Westin
Arbetsterapeut HSV, Bollebygds kommun
anna-karin.westin@bollebygd.se

Paula Nordling
Distriktssköterska HSV, Bollebygds kommun
paula.nordling@bollebygd.se

Annika Troedsson
Distriksläkare, Närhälsan Bollebygd
annika.troedsson@vgregion.se

Malin Nordahl
Enhetschef neuro-rehabkliniken, SÄS
malin.nordahl@vgregion.se

Eva Lidslot
Enhetschef Hemtjänst ÄO, Bollebygds kommun
eva.lidslot@bollebygd.se

Eva Sommer
Distriktssköterska, Närhälsan Bollebygd
eva.sommer@vgregion.se

Maria Ahlbom Winkler
Biståndshandläggare ÄO, Bollebygds kommun
maria.ahlbom-winkler@bollebygd.se

Maria Schönemann
Enhetschef, somatiskt boende ÄO
maria.schönemann@bollebygd.se

Henrik Carlsson
Enhetschef demensenhet ÄO, Bollebygds kommun
henrik.carlsson@bollebygd.se

 

 

 

 

 

 

 

Minnesanteckningar

Titel

Senast uppdaterad: 2019-04-23 11:48