Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Sammankallande för Treparter

Essunga
Agneta Andersson
agneta.andersson@essunga.se         

Falköping
Robert Eklund 
robert.eklund@falkoping.se                      

Gullspång
Linda Hurtig Johansson
linda.hurtig-johansson@gullspang.se 

Grästorp 
Carina Arvidsson
carina.arvidsson@grastorp.se 

Götene   
Kristina Jarman
kristina.jarman@gotene.se 

Hjo
Lena von Heideken
lena.vonheideken@hjo.se 

Karlsborg
Herman Johansson
herman.johansson@karlsborg.se 

Lidköping
Birgitta Engström Walander
birgitta.engstromwalander@lidkoping.se     

Mariestad
Anitta Into
anitta.into@mariestad.se

Skövde
Josefina Söderström
josefina.soderstrom@skovde.se   

Skara
Anette Svensson Nordlander
anette.svenssonnordlander@skara.se                                                 

Tibro
Suzanne Nordlind 
suzanne.nordlind@tibro.se 

Tidaholm
Maria Olsson
maria.olsson@tidaholm.se

Töreboda
Ann-Christine Hermansson
ann-christine.hermansson@toreboda.se        

Annika Jansson
annika.jonsson@toreboda.se        

Vara
Maria Hötomt Kjellberg
maria.hotomtkjellberg@vara.se


Senast uppdaterad: 2018-05-16 17:24