Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Sammankallande för Treparter

Agneta Andersson, Essunga 
agneta.andersson@essunga.se                              

Anette Svensson Nordlander, Skara
anette.svenssonnordlander@skara.se

Anitta Into, Mariestad
anitta.into@mariestad.se

Ann-Christine Hermansson, Töreboda 
ann-christine.hermansson@toreboda.se        

Annika Jansson, Töreboda 
annika.jonsson@toreboda.se                                                           

Bengt Höglander, Tidaholm 
bengt.hoglander@tidaholm.se 

Birgitta Engström Walander, Lidköping
birgitta.engstromwalander@lidkoping.se                                     

Carina Arvidsson, Grästorp  
carina.arvidsson@grastorp.se                                                                            

Josefina Söderström
josefina.soderstrom@skovde.se   

Kristina Jarman, Götene   
kristina.jarman@gotene.se 

Lena von Heideken, Hjo
lena.vonheideken@hjo.se              

Linda Hurtig Johansson, Gullspång   
linda.hurtig-johansson@gullspang.se                                          

Maria Söderqvist, Vara
maria.soderqvist@vara.se                                                                                       

Monica Kihlström, Karlsborg
monica.kihlstrom@karlsborg.se   

Robert Eklund, Falköping 
robert.eklund@falkoping.se                                                          

Suzanne Nordlind, Tibro 
suzanne.nordlind@tibro.se      

 

 


Senast uppdaterad: 2020-06-12 12:22