Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Gruppmedlemmar trepart

Agneta Andersson, Essunga 
agneta.andersson@essunga.se                              

Ann-Christine Hermansson, Töreboda 
ann-christine.hermansson@toreboda.se        

Annika Jonsson, Töreboda 
annika.jonsson@toreboda.se                                                           

Bengt Höglander, Tidaholm 
bengt.hoglander@tidaholm.se 

Birgitta Engström Walander, Lidköping
birgitta.engstromwalander@lidkoping.se

Camilla Andersen, Skara 
camilla.andersen@skara.se                                                

Carina Arvidsson, Grästorp  
carina.arvidsson@grastorp.se                              

Catharina Andersson, Mariestad 
catharina.andersson@mariestad.se   

Jessica Havsmon, Karlsborg 
jessica.havsmon@karlsborg.se                                                          

Kristina Jarman, Götene   
kristina.jarman@gotene.se                                                              

Lena von Heideken, Hjo
lena.vonheideken@hjo.se                                     

Linda Hurtig Johansson, Gullspång   
linda.hurtig-johansson@gullspang.se                                           

Malin Swärd, Skövde 
malin.sward@skovde.se                                                                                                

Robert Eklund, Falköping 
robert.eklund@falkoping.se                                                          

Suzanne Nordlind, Tibro 
suzanne.nordlind@tibro.se      

 

 


Senast uppdaterad: 2019-03-06 15:27