Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Samverkansgrupp Samordnad vårdplanering

Arbetsgruppens sammansättning:

Adam Krantz, förvaltare, Kommuner Skaraborg
adam.krantz@skovde.se

Angela Olausson, Götene kommun
angela.olausson@gotene.se 

Eva Wallin, Primärvård Skaraborg
eva.wallin@vgregion.se 

Krister Bergkvist, förvaltare, Skaraborgs Sjukhus 
krister.sven.bergkvist@vgregion.se 

Malin Swärd, Kommuner Skaraborg 
malin.sward@skovde.se 

Margareta Liljegren, Skaraborgs Sjukhus
margareta.liljegren@vgregion.se

Pia Johansson, förvaltare Primärvård Skaraborg
pia.ma.johansson@vgregion.se  

 

2018-06-19 


Senast uppdaterad: 2018-06-19 10:52