Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i Närområdesgrupp Kungälv

Annika Rusko Andersson
Ordförande
Verksamhetschef
Älvpraktiken
0705 – 53 54 30
annika.rusko.andersson@ptj.se

 
Agneta Hamilton
Verksamhetschef
Vårdcentralen Kusten
0303-37 97 00
info.vckusten@ptj.se
Carina Andersson
Tf verkmsahetschef
Hälso- och sjukvård, hälsofrämjande
Kungälvs kommun
0303-23 96 24
carina.andersson2@kungalv.se

Eva Söderholm
Medicinskt ansvarig sjuksköterska
Kungälvs kommun
0303-23 95 70
eva.soderholm@kungalv.se

Ghadah Saleh
Verksamhetschef
Centrumpraktiken
0701-71 95 43
ghadah.saleh@ptj.se

Johan Sjölund
Utvecklingsledare, folkhälsa
Kungälvs kommun
0303-23 90 87, 0705-94 50 82
johan.sjolund@kungalv.se

Linda Kusmark
Enhetschef
Active Rehab AB
0706-25 66 58
linda@active.nu

Lisa Lok Hinnerson
Enhetschef
Närhälsan Kungälv rehabmott.
0705-26 85 25 
lisa.hinnerson@vgregion.se

Maria Fasth
Vårdcentralschef
Närhälsan Kongahälla
0700-82 43 38
 maria.a.fast@vgregion.se  

Marie Gardtman 
Verksamhetschef 
Medicinverksamheten
Sjukhusen i Väster 
070-214 90 77
marie.gardtman@vgregion.se

Monica Fundin
Verksamhetschef
Myndighetsutövning
0303-23 91 33
monica.fundin@kungalv.se

Susanne Gustafsson
Vårdcentralschef
Närhälsan Solgärde
0700-20 62 09
susanne.gustafsson@vgregion.se

Ulrika Jonsson Milusic
Verksamhetschef
Geriatrik/Neurologi/Rehabilitering
Sjukhusen i väster
0700-20 77 05
ulrika.milusic-jonsson@vgregion.se

 


Senast uppdaterad: 2021-03-23 08:15