Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i Närområdesgrupp Tjörn

Ann-Sofie Lekander
Ordförande
Vårdcentralschef
Närhälsan Tjörn
010-473 46 060768-09 80 69
ann-sofie.lekander@vgregion.se

 

Albin Kolberg
Enhetschef
Närhälsan Tjörn rehabmottagning
0703-56 10 81
albin.kolberg@vgregion.se

Ann-Charlotte Nyrén
Verksamhetschef
Kommunal hälso- och sjukvård
Tjörns kommun
0304-60 16 45
ann-charlotte.nyren@tjorn.se

Caroline Jönsson
Folkhälsostrateg
Tjörns kommun
0304-60 11 82
caroline.jonsson@tjorn.se

Karin Olsson
Verksamhetschef
Capio Läkarhus Almön
0737-07 00 12
karin.olsson4@capio.se

Lilian Hansson
Äldreomsorgschef
Tjörns kommun
0304-60 12 21
lilian.hansson@tjorn.se

Maria Samsson
Medicinskt ansvarig sjuksköterska/rehab
Tjörns kommun
0304-60 10 75 
maria.samsson@tjorn.se

Marie Gardtman 
Verksamhetschef 
Medicinverksamheten
Sjukhusen i Väster 
070-214 90 77
marie.gardtman@vgregion.se

Shujaat Noormohamed
Förvaltningschef
Socialförvaltningen
Tjörns kommun
0304-60 10 740766-34 10 74
shuja-at.noormohamed@tjorn.se

Ulrika Jonsson Milusic
Verksamhetschef
Geriatrik/Neurologi/Rehabilitering
Sjukhusen i väster
0700-20 77 05
ulrika.milusic-jonsson@vgregion.se

 

Senast uppdaterad: 2018-04-24 09:05