Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i           Västbusgrupp Ale

Eva Gundahl
Ordförande
Samverkansansvarig barn och unga
Ale kommun
Telefon: 0303-70 42 50 
E-post: eva.gundahl@ale.se
 
   
Andreas Witt
Verksamhetschef
Funktionshinder, LSS
Ale kommun
Telefon: 
E-post: andreas.witt@ale.se
Birgitta Augustsson
Utvecklingsledare
Social hållbarhet/Folkhälsa
Ale kommun
Telefon:  0704-32 05 28
E-post: birgitta.augustsson@ale.se
   
Håkan Liljeland
Enhetschef
Barn- och ungdomspsykiatriskmott. (BUP)
Ale
Telefon: 0303-24 10 32
E-post: hakan.liljeland@vgregion.se                     
Irene Blomqvist
Verksamhetschef
Individ och familjeomsorg (IFO)
Ale kommun
Telefon: 0303-37 11 11
E-post: irene.blomqvist@ale.se
   
Karin Svensson Stolt
Verksamhetschef
Älvängens läkarhus
Telefon: 0735-58 63 03
E-post: karin.svensson@alvangenslakarhus.se
Pia Nilsson
Teamledare
Barn och ungdomsmedicin (BUM)
Närhälsan
Telefon: 010-473 45 00 , 0700-82 40 30
E-post: pia.c.nilsson@vgregion.se
Susanna Löfqvist Hjelm
Enhetschef, Habilitering & Hälsa
Barn och ungdom  
Telefon: 0700-87 89 35
E-post: susanna.lofqvist.hjelm@vgregion.se
 

Senast uppdaterad: 2019-07-02 15:51