Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i              Västbus Stenungsund/Tjörn

Ulrika Ivarsson
Ordförande
Enhetschef
Barn och ungasenheten, Öppenvård och
Myndighet (IFO)
Tjörns kommun 
Telefon: 0304-60 18 64, 0766-34 18 64
E-post: ulrika.ivarsson@tjorn.se
 
   
Anna Orvefors
Verksamhetschef
Elevhälsan
ElevhälsanTjörns kommun
Telefon:  0303-24 13 21
E-post: anna.orvefors@tjorn.se
Ann-Cathrine Bjersing
Enhetschef 
Barn- och ungdomspsykiatriska mott. (BUP)
Steungsund/Tjörn
Telefon: 0303-98055
E-post: ann-cathrine.bjersing@vgregion.se
   
Anette Karlsson

Enhetschef
Centrala Barn- och Elevhälsan
Steungsunds kommun
Telefon: 0303-73 25 550732-30 49 28
E-post: anette.karlsson@stenungsund.se

Ann-Sofie Lekander
Verksamhetschef
Närhälsan Tjörn
Telefon: 010-473 46 060768-09 80 69
E-post: ann-sofie.lekander@vgregion.se
   

Camilla Gunnarssson
Enhetschef 
Familjestöd
Steungsunds kommun
Telefon: 0303-73 29 25
E-post: camilla.gunnarsson@stenungsund.se

Pernilla Lundmark
Enhetschef 
Centrala Barn- och elevhälsan
Steungsunds kommun
Telefon: 0703-73 28 81
E-post: pernilla.lundmark@stenungsund.se

Pia Nilsson
Enhetschef
Barn och ungdomsmedicin (BUM)
Närhälsan
Telefon: 010-473 45 00, 0700-82 40 30
E-post: pia.c.nilsson@vgregion.se

Susanna Löfqvist Hjelm
Enhetschef,
Habilitering & Hälsa
Barn och ungdom  
Telefon: 0700-87 89 35
E-post: susanna.lofqvist.hjelm@vgregion.se

 Ulf Tolf
Enhetschef 
Enheten för Barn och unga samt familjehem
Stenungsunds Kommun
Telefon: 0303-73 29 82
E-post: ulf.tolf@stenungsund.se
 
   

Senast uppdaterad: 2020-01-16 15:29