Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i Lokal samverkansgrupp Barn och ungas psykiska hälsa Stenungsund/Tjörn

Ulf Tolf
Ordförande
Enhetschef 
Enheten för Barn och unga samt familjehem
Stenungsunds Kommun
0303-73 29 82
ulf.tolf@stenungsund.se

Ann Sundström
Vårdcentralchef
Närhälsan Stenungsund
0725-19 68 04
ann.sundstrom@vgregion.se

Anna Belfrage
Vårdcentralchef
Närhälsan Stora Höga
0706-63 60 28
anna.belfrage@vgregion.se

Anna Orvefors
Verksamhetschef
Elevhälsan
ElevhälsanTjörns kommun
0304-60 15 87
anna.orvefors@tjorn.se

Ann-Cathrine Bjersing
Enhetschef 
Barn- och ungdomspsykiatriska mott. (BUP)
Steungsund/Tjörn
0303-98 055
ann-cathrine.bjersing@vgregion.se

Anette Karlsson
Enhetschef
Centrala Barn- och Elevhälsan
Steungsunds kommun
0303-73 25 550732-30 49 28
anette.karlsson@stenungsund.se

Ann-Sofie Lekander
Verksamhetschef
Närhälsan Tjörn
010-473 46 060768-09 80 69
ann-sofie.lekander@vgregion.se

Camilla Gunnarssson
Enhetschef 
Familjestöd
Steungsunds kommun
0303-73 29 25
camilla.gunnarsson@stenungsund.se

Karin Olsson
Verksamhetschef
Capio Läkarhus Almön
0737-07 00 12
karin.olsson4@capio.se

Pernilla Lundmark
Enhetschef 
Centrala Barn- och elevhälsan
Steungsunds kommun
0703-73 28 81
pernilla.lundmark@stenungsund.se

Pia Nilsson
Enhetschef
Barn och ungdomsmedicin (BUM)
Närhälsan
010-473 45 00, 0700-82 40 30
pia.c.nilsson@vgregion.se

Susanna Löfqvist Hjelm
Enhetschef,
Habilitering & Hälsa Barn och ungdom  
0700-87 89 35
susanna.lofqvist.hjelm@vgregion.se

 

Ulrika Ivarsson
Enhetschef
Barn och ungasenheten, Öppenvård och
Myndighet (IFO)
Tjörns kommun 
0304-60 18 64, 0766-34 18 64
ulrika.ivarsson@tjorn.se

Viktor Persson
Verksamhetschef
Capio Läkarhus
0735-58 63 25
viktor.persson@capio.se

 

 


Senast uppdaterad: 2021-02-19 08:36