Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontaktpersoner Styrgrupp

Delregional samordnare
Karin Svensson
karin.km.svensson@vgregion.se
0722-438971

Primärvården
Malin Bomberg, ordförande
Vårdcentralschef
Närhälsan Floda
malin.bomberg@vgregion.se
0700-852913

Lerums kommun
Maria Enbuske
Verksamhetschef, sektor stöd och omsorg 
maria.enbuske@lerum.se
0302-522367

Alingsås kommmun                                                                                                                 Sara Dahlin
Verksamhetschef Barn- och elevhälsan
sara.dahlin@alingsas.se
0322-617066 

Regionhälsan
Ingvor Svedjenäs, Enhetschef Ungdomsmott
ingvor.svedjenas@vgregion.se
0700-82 52 38

Alingsås kommun
Anne Forssell
Avdelningschef, avdelning Unga
Socialförvaltningen
anne.forssell@alingsas.se
0322-616025, 0734-269754

SAMLA
Lena Arvidsson
Processledare
lena.arvidsson@vgregion.se
0706-730430


Senast uppdaterad: 2020-02-27 10:12