Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Styrgrupp

Lerums kommun
Ingela Andersson, ordförande
Verksamhetschef
Sektor Lärande
ingela.andersson@lerum.se
0302-521485, 073-6883531

Alingsås kommun
Anne Forssell
Avdelningschef, avdelning Unga
Socialförvaltningen
anne.forssell@alingsas.se
0322-616025, 0734-269754

Primärvården
Malin Bomberg
Vårdcentralschef
Närhälsan Floda
malin.bomberg@vgregion.se
0700-852913

Lerums kommun
Maria Enbuske
Verksamhetschef, sektor stöd och omsorg 
maria.enbuske@lerum.se
0302-522367

Södra Älvsborgs sjukhus (SÄS)
Gunlög Hedtjärn
Enhetschef BUP
gunlog.hedtjarn@vgregion.se
0730-750344

Alingsås kommmun                                                                                                                 Sara Dahlin
Verksamhetschef Barn- och elevhälsan
sara.dahlin@alingsas.se
0322-617066

SAMLA
Lena Arvidsson
Processledare
lena.arvidsson@vgregion.se
0706-730430

Karin Svensson
Projektledare - Första linjens uppdrag
karin.km.svensson@vgregion.se
0722-243897

 


Senast uppdaterad: 2018-12-05 21:22