Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Ledamöter

Gisela Fridstedt
Sahlgrenska Univeristetssjukhuset
gisela.fridstedt@vgregion.se

Marita Wiklund
Sahlgrenska Universitetssjukhuset
marita.wiklund@vgregion.se

Marie Blixt
Närhälsan
marie.blixt@vgregion.se

Lisethe Svanstrom
Göteborgs Stad
lisethe.svanstrom@intraservice.goteborg.se

Sara Blomqvist
Göteborgs Stad
sara.blomqvist@lundby.goteborg.se

Harriet Kvarnhage                                                                                                                              Härryda kommun                                                                                             harriet.kvarnhage@harryda.se

Shahin Khoshnood
Områdeschef Rehab
shahin.khoshnood@vgregion.se                                                                                                                                    

Carina Waltilla
Mölndals stad
carina.waltilla@molndal.se

Helen Ström
Partille kommun
helen.strom@partille.se

Micael Marcussen
Öckerö kommun
micael.marcussen@ockero.se

Frida Palm
Processledare Temagrupp Psykiatri 
frida.palm@vgregion.se

Sara Andersson
PRIMÖR/Privata vårdcentraler
sara.andersson@ptj.se

Evelina Bredinger
Sahlgrenska Universitetssjukhuset / Psykiatrin 
evelina.bredinger@vgregion.se

Siv Lindsjö
siw.lindsjo@centrum.goteborg.se
1e socialsekreterare SDN Centrum

Katarina Dujmic
katarina.dujmic@vgregion.se
kurator avd 240 Psykiatri Psykos

Anne-Charlotte Larsson

Processledare LGS och politiskt samråd
Ikon för telefonnummer
Telefonnummer
Senast uppdaterad: 2021-02-08 13:08