Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Ledamöter

Lena Lager, Ordförande Ledningsgrupp för samverkan
Socialchef, Härryda kommun
lena.lager@harryda.se

Göran Matejka Vice ordförande
Bitr sjukhusdirektör, SU
goran.matejka@vgregion.se

Jessica Svanström, ordförande Temagrupp Barn och unga
Avd chef Social- och arbetsförvaltningen, Partille
Jessica.Svanstrom@partille.se

Marie Berg, Ordförande Temagrupp Mitt i livet
Verksamhetschef Närhälsan Torslanda
marie.l.berg@vgregion.se

Pia Rydell, Ordförande Temagrupp Psykiatri
Verksamhetschef Psykiatri, Psykos/Affektiva SU
pia.rydell@vgregion.se

Carin Bringestedt, ordförande
Sektorchef Äldreomsorg samt hälso- och sjukvård, Centrum
carin.bringestedt@centrum.goteborg.se

Anne-Charlotte Larsson, Processledare Lednigngrupp för samverkan
076 77 16 792
anne-charlotte.larsson@vgregion.se

Carin Bringestedt, ordförande 
Sektorchef Äldreomsorg samt hälso- och sjukvård, Centrum
031-365 70 10
carin.bringestedt@centrum.goteborg.se

Senast uppdaterad: 2019-03-22 11:20