Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Ledamöter

Här hittar du kontaktuppgifter till ledamöter i Temagrupp Mitt i livet

Marie Berg, Ordförande 
Verksamhetschef Närhälsan Torslanda vårdcentral
marie.l.berg@vgregion.se

Katarina Meuller
Sektorschef Äldreomsorg samt hälso- och sjukvård
katarina.meuller@lundby.goteborg.se

Inger Ahlmark
Regionutvecklare, Koncernstab hälso- och sjukvård. Koncernkontoret
inger.ahlmark@vgregion.se

Monica Sörensson
Sektorchef SDF Västra Hisingen
monica.sorensson@vastrahisingen.goteborg.se 

Karin Lindell
Enhetschef, Härryda kommun
karin.lindell@harryda.se                                                                       

Åsa Sand
Verksamhetschef Arbetsterapi och Fysioterapi,Sahlgrenska Universitetssjukhuset
T.f. verksamhetschef, Geriatrik, Mölndals sjukhus/ SU
asa.sand@vgregion.se

Åsa Lundgren Nilsson
Verksamhetschef Neurosjukvården, Sahlgrenska Universitetssjukhuset
asa.c.nilsson@vgregion.se

Veronica Morales
Rehabilitering, Bräcke diakoni, PrimÖR/Rehab
veronica.morales@brackediakoni.se

Annika Waser
Habiliteringschef, Habilitering & Hälsa, Västra Götalandsregionen
annika.waser@vgregion.se

Elaine Johansson
Funktionsrätt Västra Götaland
elaine.w.johansson@telia.com

Kerstin Nilsson HSO
Funktionsrätt Västra Götaland 
kerstinnilsson51@hotmail.com

Katarina Wretlind
Övertandläkare FTV Hälsoodontologiska enheten
katharina.wretlind@vgregion.se

Björn Gunnarsson, Tf Processledare                      bjorn.gunnarsson@norrahisingen.goteborg.se

Senast uppdaterad: 2019-03-22 11:16