Styrgruppens representanter

Roland Mattsson, Vårgårda kommun Ordförande
roland.mattson@vargarda.se

Ann-Marie Schaffrath, Södra Älvsborgs Sjukhus, Vice ordförande
ann-marie.schaffrath@vgregion.se

Maritha Bäck, Offentlig primärvård 
maritha.back@vgregion.se

Ingela Sunneskär, Bollebygds kommun
ingela.sunneskar@bollebygd.se 

Maria Jonsson, Borås Stad
maria.j.jonsson@boras.se

Annika Waser, Habilitering & Hälsa
annika.waser@vgregion.se

Magnus Stenmark, Herrljunga kommun
magnus.stenmark@admin.herrljunga.se

Lisbeth Mensas, Koncernkontoret, Koncernstab Hälso- och sjukvård
lisbeth.mensas@vgregion.se

Talieh Ashjari, Marks kommun
talieh.ashjari@mark.se

Helen Nordling, Offentlig primärvård Rehabilitering
helen.nordling@vgregion.se

Sukhdeep Singh, Privat primärvård
sukhdeep.singh@ptj.se

Ulrika Nåfält, Tandvårdsledningen
ulrika.nafalt@vgregion.se

Sebastian Nydén, Svenljunga kommun
sebastian.nyden@svenljunga.se

Sebastian Nydén, Tranemo kommun
sebastian.nyden@tranemo.se

Magnus Andersson, Ulricehamns kommun
magnus.andersson1@ulricehamn.se

Anki Schutz, Borås kommunalförbund/Närvårdskontoret
ann-katrin.schutz@borasregionen.se

Ingela Wessbo, regiongemensam hälso- och sjukvård
ingela.wessbo@vgregion.se


Senast uppdaterad: 2019-01-04 09:37