Styrgruppens representanter

Roland Mattsson, Vårgårda kommun Ordförande
roland.mattson@vargarda.se

Ann-Marie, Södra Älvsborgs Sjukhus, Vice ordförande
ann-marie.schaffrath@vgregion.se

Maritha Bäck, Offentlig primärvård 
maritha.back@vgregion.se

Ingela Sunneskär, Bollebygds kommun
ingela.sunneskar@bollebygd.se 

Maria Jonsson, Borås Stad
maria.j.jonsson@boras.se

Annika Waser, Habilitering & Hälsa
annika.waser@vgregion.se

Magnus Stenmark, Herrljunga kommun
magnus.stenmark@admin.herrljunga.se

Harriet Johnson Dimberg, Koncernkontoret, Koncernstab Hälso- och sjukvård
harriet.johnson.dimberg@vgregion.se

Bahman Alami, Marks kommun
bahman.alamiAlamdari@mark.se

Helen Nordling, Offentlig primärvård Rehabilitering
helen.nordling@vgregion.se

Sukhdeep Singh, Privat primärvård
sukhdeep.singh@ptj.se

Ulrika Nåfelt Tandvårdsledningen
ulrika.nafelt@vgregion.se

Sebastian Nydén, Svenljunga kommun
sebastian.nyden@svenljunga.se 

Solveig Eldenholm, Tranemo kommun
solveig.eldenholm@tranemo.se

Magnus Andersson, Ulricehamns kommun
magnus.andersson1@ulricehamn.se

Tomas Johansson, Offentlig primärvård
tomas.u.johansson@vgregion.se

Anki Schutz, Borås kommunalförbund
ann-katrin.schutz@borasregionen.se


Senast uppdaterad: 2018-06-11 10:33