Representanter i samordningsgruppen

Mats Dahl
Ordförande
Primärvårdschef 
Närhälsan, Primärvård Omr 2
Telefon: 010-435 80 00
E-post: mats.dahl@vgregion.se

 
Agneta Hamilton
Verksamhetschef
Vårdcentralen Kusten

Telefon: 0303-37 97 00
E-post: info.vckusten@ptj.se
Ebba Gierow
Sektorchef
Sektorn för Arbete, trygghet och Omsorg
Ale kommun
Telefon: 0303-33 09 17
E-post: Ebba.sjostedt@ale.se
   
Helene Vighagen
Områdeschef
Folktandvården
Telefon: 0727-29 74 40
E-post: helene.vighagen@vgregion.se
Jacob Wulfsberg
Chefläkare
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0303-98 942
E-post: jacob.wulfsberg@vgregion.se
   
Katarina Andersson
Verksamhetschef
Psykiatriska kliniken
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0303-984 50
E-post:katarina.s.andersson@vgregion.se
Lena Arnfelt 
Sektorchef  
Sektorn för trygghet och stöd 
Kungälvs kommun
Telefon: 0303-23 95 53, 0706-05 66 42
E-post: lena.arnfelt@kungalv.se
   
Madelene Zwahlén  
Processansvarig   
Västra hälso- och sjukvårdsnämnden 
Telefon: 0725-16 90 85
E-post: madelene.zwahlen@vgregion.se

Magnus Karlsson
Sjukhusdirektör
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0303 - 98 764, 0706-30 88 17
E-post: magnus.karlsson@vgregion.se

   

Monika Bondesson
Primärvårdschef
1177 Vårdguiden Mödrahälsovård,
Gynekologi och Ungdomsmott.
Telefon: 0700-82 41 82
E-post: monika.bondesson@vgregion.se

Neri Samuelsson
Verksamhetschef
Barn -och ungdomshabilitering
Habilitering och hälsa
Telefon:
E-post: Neri.samuelsson@vgregion.se

Rickard Persson
Sektorchef,
Sektorn för välfärd
Stenungsunds kommun
Telefon: 0303-73 81 52, 0738-52 02 01
E-post:Rickard.persson@stenungsund.se
Shujaat Noormohamed
Vice ordförande, SIMBA
Förvaltningschef
Socialförvaltningen
Tjörns kommun
Telefon: 0304-60 10 74, 0766-34 10 74
E-post: shuja-at.noormohamed@tjorn.se
   

Senast uppdaterad: 2019-02-19 11:32