Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Representanter i                    Lokal Psykiatrigrupp Kungälv

Anna Larsson
Ordförande
Enhetschef
Socialpsykiatrin
Kungälvs kommun
Telefon: 0303 - 23 85 560706-88 08 40
E-post: anna.larsson4@kungalv.se
 
   
Cristina Emilsson
Enhetschef
Stöd och försörjning
Kungälvs kommun
Telefon: 0303-23 91 34
E-post: noomi.emilsson@kungalv.se
Elisabeth Wedenmark
Enhetschef
Hemsjukvården
Kungälvs kommun
Telefon: 0303-23 95 64
E-post: elisabeth.wedenmark@kungalv.se
   
Greger Hjelm
Enhetschef
Vuxenenheten
Kungälvs kommun
Telefon: 0303 - 23 91 17
E-post: greger.hjelm@kungalv.se
Jenny Ahto
Brukarrepresentant
NSPHiG
Telefon:
E-post: jenny@nsphig.se
   
Karin Angantyr
Chefspsykolog
Vårdcentralen Kusten
Telefon: 0303-37 97 00
E-post: karin.angantyr@ptj.se
Kjell Nilsson
Verksamhetschef
Centrumpraktiken Kungälv
Telefon: 0702-64 50 99
E-post: kjell.nilsson.40@ptj.se
   
Lena Samuelsson
Teamledare
Närhälsan Solgärde/Nordmanna Vårdcentral
Telefon: 010-473 38 00, 010-4 73 38 30
E-post: lena.m.samuelsson@vgregion.se
Mari Andersson
Enhetschef
Psykiatrimottagning Kungälv
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0768-35 25 23 
E-post: mari.ev.andersson@vgregion.se
   
Maria Eidenby
Vårdenhetschef
Heldygnsvård
Kungälvs sjukhus
Telefon:
E-post: maria.eidenby@vgregion.se
Marie-Louise Litzén
Enhetschef
Psykosmott Kungälv, DBT-mott samt Ätstörningsmott
Kungälvs sjukhus
Telefon: 0700-82 37 79
E-post: marie-louise.litzen@vgregion.se
   
Susanne Ek
Enhetschef
Funktionshinderenheten
Kungälvs kommun
Telefon: 0303-23 95 74
E-post: susanne.ek@kungalv.se
 

Senast uppdaterad: 2019-02-20 11:47