Representanter i              Västbus Stenungsund/Tjörn

Anna Orvefors
Verksamhetschef
Elevhälsan
ElevhälsanTjörns kommun
Telefon:  0303-24 13 21
E-post: anna.orvefors@tjorn.se
 
   
Ann-Cathrine Bjersing
Tf Enhetschef 
Barn och ungdomspsykiatriska mott. (BUP)
Steungsund/Tjörn
Telefon: 0303-98055
E-post: ann-cathrine.bjersing@vgregion.se
Ann-Sofie Lekander
Vårdcentralschef
Närhälsan Tjörn
Telefon: 010-473 46 060768-09 80 69
E-post: ann-sofie.lekander@vgregion.se
   
Pernilla Lundmark
Enhetschef 
Centrala Barn- och elevhälsan
Steungsunds kommun
Telefon: 0703-73 28 81
E-post: pernilla.lundmark@stenungsund.se
Pia Nilsson
Teamledare
Barn och ungdomsmedicin (BUM)
Närhälsan
Telefon: 010-473 45 00, 0700-82 40 30
E-post: pia.c.nilsson@vgregion.se
   

Susanna Löfqvist Hjelm
Enhetschef, Habilitering & Hälsa
Barn och ungdom  
Telefon: 0700-87 89 35
E-post: susanna.lofqvist.hjelm@vgregion.se

Ulf Tolf
Enhetschef 
Enheten för Barn och unga samt familjehem
Stenungsunds Kommun
Telefon: 0303-73 29 82
E-post: ulf.tolf@stenungsund.se

Ulrika Ivarsson
Enhetschef
Barn och ungasenheten, Öppenvård och
Myndighet (IFO)
Tjörns kommun 
Telefon: 0304-60 18 64, 0766-34 18 64
E-post: ulrika.ivarsson@tjorn.se
 
   
   

Senast uppdaterad: 2019-05-08 15:46