Representanter i    Västbusgrupp Kungälv

Pia Nilsson
Samordnare
Teamledare/barnsjuksköterska
Barn och ungdomsmedicin (BUM)
Närhälsan
Telefon: 010-473 45 00 , 0700 - 82 40 30
E-post: pia.c.nilsson@vgregion.se 
 
   
Anne-Marie Lagerqvist
Enhetschef 
Familjehem- och familjerättsenheten
Kungälvs kommun
Telefon: 0303-23 91 43 
E-post: anne-marie.lagerqvist@kungalv.se         
Catharina Bengtsson
Verksamhetschef
Elevhälsan och stödenheten
Kungälvs kommun
Telefon: 030-23 83 35, 0709-10 85 47
E-post: catharina.bengtsson@kungalv.se
   
Eva Påhlman
Enhetschef 
Barn- och ungsdomsenheten
Kungälvs kommun
Telefon:  0303-23 90 42
E-post: eva.pahlman@kungalv.se

Gunnar Böhm       
Enhetschef 
Södra Bohuslän
Ungdomsmottagningarna
Telefon: 0722-18 38 04 
E-post: gunnar.bohm@vgregion.se

   
Johanna Forsell Ray
Enhetschef 
Barn och Ungdomspsykiatrisk mottagning. (BUP)  Kungälv
Telefon: 0303–24 13 25
E-post: johanna.forsell.ray@vgregion.se   
Maria Gustavsson
Enhetschef 
Utförarenheten
Kungälvs kommun
Telefon: 0303-23 94 09, 0702-21 90 38
E-post: maria.gustavsson@kungalv.se 
   
Mickela Larsson
Enhetschef
Habiliteringen Kungälv Barn och ungdom
Ale kommun
Telefon: 0303-24 15 040700-87 89 35
E-post: mickela.larsson@vgregion.se 
 
   

Senast uppdaterad: 2019-02-19 14:56