Representanter i Styrgrupp Mobil Närvård

Agneta Hamilton
Verksamhetschef
Vårdcentralen Kusten
Telefon: 0303-37 97 00
E-post:info.vckusten@ptj.se
Ann Sundström
Vårdcentralchef
Närhälsan Stenungsund
Telefon: 0725 - 19 68 04
E-post: ann.sundstrom@vgregion.se
   
Anna Belfrage
Vårdcentralschef
Närhälsan Stora Höga
Telefon: 0706 - 63 60 28
E-post: anna.belfrage@vgregion.se

Ann-Charlotte Nyrén
Verksamhetschef
Kommunal hälso- och sjukvård
Tjörns kommun
Telefon: 0304 - 60 16 45
E-post: ann-charlotte.nyren@tjorn.se

Ann-Sofie Borg
Verksamhetschef
Hemsjukvård och äldreomsorg
Ale kommun
Telefon: 0303 - 32 09 40
E-post: ann-sofie.borg@ale.se

Ann-Sofie Lekander
Vårdcentralschef
Närhälsan Tjörn
Telefon: 010-473 46 06, 0768-09 80 69
E-post: ann-sofie.lekander@vgregion.se

Emilie Nyman
Bitr. verksamhetschef
Bohuspraktiken
Telefon: 031- 97 95 40
E-post: emilie.nyman@ptj.se 

Eva von Hofsten
Vårdcentralschef
Närhälsan Solgärde 
Telefon: 010-473 38 56 E-post: eva.von_hofsten@vgregion.se

Irene Svensson
Vårdcentralschef
Närhälsan Älvängen
Telefon: 010-473 35 79
E-post: irene.j.svensson@vgregion.se

Johanna Bidegård
Verksamhetschef
Capio Läkarhus Almön
Telefon: 0704 - 86 81 68
E-post: johanna.bidegard@capio.se

Karin Svensson Stolt
Verksamhetschef
Capio Läkarhus Älvängen
Telefon: 0303-44 11 04
E-post: karin.svensson@alvangenslakarhus.se

Kjell Nilsson
Verksamhetschef
Centrumpraktiken Kungälv
Telefon: 0702 - 64 50 99 E-post: kjell.nilsson.40@ptj.se

Margrethe Tönder
Verksamhetschef
Geriatrik/ Rehabkliniken
Kungälvs Sjukhus 

Telefon:0303 -980 06 E-post: margrethe.tonder@vgregion.se

Marie Höijer-Stövind 
Verksamhetschef
Capio Läkarhus Stenungsund
Telefon:0735 - 586 325 E-post: marie.hoijerstovind@capio.se

Martin Källqvist
Överläkare Närsjukvårdsteam, AVH-team
Kungälvs sjukhus
Telefon: 
E-post: martin.kallqvist@vgregion.se

Naseer Ahmed 
Ansvarig läkare för kommunala hemsjukvården Adina Hälsan AB
Telefon: 031 - 383 04 23
E-post: naseer.a@adinahalsan.se

Noomi Holmberg
Verksamhetschef
Kommunal Hälso- och sjukvård
Telefon: 0767 - 82 95 67
E-post: noomi.holmberg@kungalv.se
Susanne Albinsson
Verksamhetschef Vård Omsorg
Stenungsunds kommun
Telefon: 0706 - 75 07 05
E-post: susanne.albinsson@stenungsund.se
    
Tina Holmberg
Verksamhetschef
Nödinge vårdcentral
Telefon: 070 - 781 26 35
E-post: tina.holmberg@ptj.se
 
 

Senast uppdaterad: 2018-10-16 14:32