Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Utvecklingsgruppen Samverkan vid in - och utskrivningsprocess - Representanter

Privata vårdcentraler
Eva Öhrvall, ordförande Verksamhetschef Nötkärnan Sävelången Vc, Alingsås
eva.ohrvall@notkarnan.se
0322-22 98 00

Offentlig vårdcentraler
Hanna Huhtamo, vice ordförande Vårdcentralschef Sollebrunn Vc
hanna.huhtamo@vgregion.se
0322-837 76 

Alingsås kommun
Titti Davidsson, Avdelningschef, Myndighetsavdelningen
titti.davidsson@alingsas.se
0322-61 70 76

Alingsås kommun
Tanja Mattsson, Avdelningschef, Avdelning vuxna
tanja.mattsson@alingsas.se
0322-61 64 65

Lerums kommun
Lotta Jonzén Verksamhetschef, hälso- och sjukvård
lotta.jonzen@lerum.se
0302-52 22 11

Alingsås lasarett
Agneta Lindberg Avdelningschef avd 3 Palliativa teamet och Närsjukvårdsteamet
agneta.lindberg@vgregion.se
0322-22 67 57

Alingsås lasarett 
Henrik Jonsson Verksamhetschef Kirurg- och ortopedkliniken
henrik.p.jonsson@vgregion.se
0322-22 64 23

Södra Älvsborgs sjukhus
Marianne Fransson Vårdenhetschef Vuxenpsykiatriska kliniken/ÖVM
marianne.e.fransson@vgregion.se
0322-22 68 01

Offentlig rehab
Henrik Isaksson Enhetschef, Närhälsan rehab
henrik.isaksson@vgregion.se
0708-90 62 87




Senast uppdaterad: 2019-05-12 12:42