Styrgrupp

Lerums kommun
Christian Sandgren, ordförande
Verksamhetschef Utförare funktionsstöd Stöd och omsorg
christian.sandgren@lerum.se
0302-521528

Södra Älvsborgs sjukhus (SÄS)
Kajsa Murro
Vårdenhetschef
kajsa.murro@vgregion.se
070-3607579

Primärvård
Martina Bergsten
Vårdcentralschef, Närhälsan Gråbo vårdcentral
martina.bergsten@vgregion.se
072-2091240

Alingsås kommun
Sara Dahlin
Verksamhetschef Barn- och elevhälsan
sara.dahlin@alingsas.se
0322-617066

SAMLA
Lena Arvidsson
Processledare
lena.arvidsson@vgregion.se
070-6730430

Ann-Sofi Medin
Projektledare Socialmedicinsk mottagning och Mini Maria
ann-sofi.medin@vgregion.se
072-2282036

 


Senast uppdaterad: 2018-10-30 20:37